Kas ir ierīce Injex 30 un kam tā paredzēta?
Injex 30 ir inovatīvs bezadatu injektors, kas paredzēts visiem zemādas injekciju veidiem.

Ko darīt, ja nepieciešams veikt vairāk par vienu injekciju?
Šādā gadījumā ir vēlams iepriekš sagatavot un uzpildīt divas vai vairākas injex-ampulas. Pati ierīce pārlādējas viegli un ātri - dažu sekunžu laikā. Zobārsti parasti iegādājas divus vai trīs injektorus, kas ietaupa daudz laika.

Kādas ir bezadatu Injex 30 injektora priekšrocības salīdzinājumā ar šļirci?
• Nesāpīga injekcija;
• Bezadatu injekcijas novērš risku inficēties no izmantotās adatas;
• Nav adatas punkcijas, ādas caurduršanas pēdu;
• Labāka un ātrāka preparāta asimilācija;
• Tikai un vienīgi zemādas injekcija - nepastāv risks preparātam iekļūt muskulī;
• Ātri, ērti un droši;
• Individuāla un ekonomiska preparāta dozēšana;
• Kompakta un viegla ierīce - to var izmantot jebkur;
• Daudzreizēji izmantojama un uzticama ierīce, kas ražota Vācijā;
• Bīstamo atkritumu daudzuma samazināšana.


Vai pastāv zemādas sabiezējumu veidošanās risks injekcijas vietā?
Termins "zemādas sabiezējums" nav attiecināms uz bezadatu injekcijas tehnoloģiju! Ļoti retos gadījumos ir vērojams neliels uzpampums kā organisma alerģiska reakcija uz konservantiem, kas atrodas anestēzijas preparātu vai medikamentu sastāvā.

Vai adapteri ir iespējams izmantot atkārtoti?
Nē. Visi adapteri ir lietojami vienreiz un tiek izmesti kopā ar flakonu, kad tā saturs ir beidzies. Katrs jauns adapteris ir sterils un aizliegts izmantot vienu un to pašu adapteri vairāk nekā vienam pacientam.

Sertifikācija un reģistrācija
Aparāts Injeks 30 ir reģistrēts un sertificēts atbilstoši Eiropas standartam CE un ASV FDA standartam, tā pārdošana ir atļauta arī Izraēlā un visās NVS valstīs.

Vai pastāv hematomas rašanās risks?
Pacientiem, kuri lieto medikamentus asins šķidrināšanai sirds un asinsvadu slimību gadījumos, var būt mazu hematomas veidošanās risks injekcijas vietā. Pastāv hematomu veidošanās risks arī nepareizas ierīces lietošanas dēļ.

Kādus vietējās anestēzijas veidus var izmantot ar injektoru Injex 30?
Visus vietējās anestēzijas veidus! Taču jāņem vērā farmakoloģiskie norādījumi katram preparāta veidam un katram pacientam individuāli.

Kuru zobu rajonā var izmantot Injex 30?
Vietējās anestēzijas ievadīšana, izmantojot Injex 30, iespējama jebkurā vietā, ja vien tur ir iespējams izveidot taisnu (90 grādu) starp injektoru un smaganām. Pieaugušiem pacientiem: augšējās smaganas, zobi 15 - 25; apakšējās smaganas, zobi 33 - 43. Bērniem: augšējās smaganas 55- 65, apakšējās smaganas 75- 85. Svarīgi: zobārstniecībā ir obligāta "silitop" uzgaļa izmantošana katrai procedūrai, kurā lietojat Injeks 30!


Cik ātri sāk darboties vietējā anestēzija, kas ievadīta ar Injex 30?
Asimilācija preparātam, kas injicēts ar bezadatu injektoru Injex 30, ir daudz efektīvāka, salīdzinot ar parastu šļirci, jo zāles audos izplatās daudz labāk un ātrāk. Tāpēc bezadatu anestēzijas darbība sākas jau pēc dažām sekundēm.